לייכטע ראָלשטול מיט 12'' הינטערשטע ראָד #JL8630LAJ-12
באַשרייַבונג
» א לייכטע ראָלשטול מיט א וואָג אונטער 30 פונט.
» שטאַרק אַלומינום ראַם מיט אַנאָדיזירטן ענדיק
» 6” האַרטע ראָדלעך
» 12" פּנעוומאַטישע הינטערשטע ראָד
» דריקן צו פארשליסן די ראד ברעיקס
» צוריקגעלאזטע הענטלעך
» אַראָפּנעמבאַרע אַרמרעסט
» צוזאמענפֿאַלטבארע פֿוספּלאַטעס
סערווירן
פירמע פּראָפיל
קוואַליטעט פּראָדוקטן
געגרינדעט אין 1993. 1500 קוואַדראַט מעטער שטח
עקספּאָרטירן צו איבער 100 לענדער 3 וואַרשטאַטן
מאַנשאַפֿט
קונה צופֿרידנקייט קורס איז איבער 98%
קאָנטינויִערלעכע כידעש און פֿאַרבעסערונג
נאכיאגן עקסעלענץ שאַפֿן ווערט פֿאַר קאַסטאַמערז
שאַפֿן הויך-ווערט פּראָדוקטן פֿאַר יעדן קונה
ערפארענע
מער ווי צען יאָר דערפאַרונג אין דער אַלומינום אינדוסטריע
סערווינג מער ווי 200D ענטערפּרייזעס
ספּעציפֿיקאַציעס
נומער נומער #JL8630LAJ-12
געעפנטע ברייט 61 ס״מ
געפאָלטענע ברייט 28 ס״מ
זיץ ברייט 46 ס״מ
זיץ טיפקייט 36 ס״מ
זיץ הייך 45.5 ס״מ
רוקן-שטיצע הייך 46 ס״מ
אַלגעמיינע הייך 91 ס״מ